Par mums

Vax rūpējas par grīdām. Mēs esam radījuši modernus produktus, kas izmanto patentētas tehnoloģijas daudziem sadzīves tīrīšanas uzdevumiem, iekļaujot ikdienas putekļu sūkšanu, paklāju mazgāšanu un grīdu mazgāšanu.

Vax ir veltījis daudz uzmanības paklāju aprūpei un to dzīves paildzināšanai 25 gadu garumā un ir saglabājis savu inovatora pozīciju un arvien rada jaunus, revolucionārus produktus. 

Mūsu misija ir radīt, ražot un tirgot jaunākos un labākos grīdas aprūpes produktus, sadarbībā ar mūsu galvenajiem piegādātājiem, piedāvājot augstāko standartu pakalpojumus un klientu atbalstu.

Mēs atzīstam, ka, lai radītu produktus, kas apmierinātu mūsu klientu vajadzības un cerības, mums jāuzklausa mūsu klienti. Tā rezultātā, mēs regulāri organizējam fokus-grupas, lai pārliecinātos, ka mēs strādājam saskaņā ar mūsu klientu vēlmēm. 

Mūsu produkti tiek pakļauti rūpīgām testēšanas procedūrām izstrādes laikā, lai pārliecinātos, ka jebkuras kļūmes tiek atklātas un novērstas pirms produkta masveida ražošanas uzsākšanas. Šadā veidā mēs varam pārliecināties, ka mūsu produkti ir pēc iespējas augstāka standarta. 

Neviens nerūpējas vairāk par Jūsu mājām kā Vax.